"Правий сектор" у Тернополі розповів про завдання запасного батальйону ДУК (відео)

gazpostach

"Правий сектор" у Тернополі розповів про завдання запасного батальйону ДУК (відео)

vlcsnap-2015-04-03-17h43m30s7Штаб 6-го запасного батальйону Добровольчого Українського Корпусу “Правого Сектора” діятиме і на Тернопільщині. Очолить його колишній боєць 5-го батальйону ДУК Анатолій Бабій. Про сам Український Добровольчий Корпус та завдання 6-го запасного батальйону він розповів тернопільським журналістам, передає TV-4.

Про Добровольчий Український Корпус “Правого Сектора” багато говорять, проте далеко не всі розуміють, що це. Пояснює військовий Анатолій Бабій з позивним “Бурячок”, який сам воював у складі п’ятого батальйону ДУК “Правого Сектора” у селищі Піски на Донеччині. Каже, це добровільне мілітарне об’єднання, яке існує за рахунок волонтерів. До його складу входять громадяни України, українці закордону та громадяни інших держав, які готові боротись за територіальну цілісність та незалежність України. Влітку почали формувати запасний батальйон Добровольчого Українського Корпусу.

– Резервний батальйон слугував для відправлення людей, мобілізаційну функцію більше виконував і забезпечення підрозділів, які воюють. Надалі ми бачимо потребу розширення, тобто, щоб в нас в області був повноцінний батальйон, який би чинив супротив в разі потреби, – розповів керівник “Правого сектору” на Тернопільщині Василь Лабайчук.

Анатолій Бабій очолить штаб 6-го запасного батальйону на Тернопільщині. Розповідає про його завдання.

– Це батальйони, які будуть служити підпиткою для бойових підрозділів, які виконують бойові завдання на передовій… В обов’язки… будуть входити функції по охороні державних об’єктів, тобто підсилення державних служб, співпраця з органами внутрішніми, які подекуди не мають сил справлятися, патрулювання вулиць і доріг нашої області, – каже начальник штабу 6-го запасного батальйону Добровольчого Українського Корпусу “Правого Сектора» Анатолій Бабій.

Подібні штаби діють у ще 16 областях України.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)