Православна Церква України відзначила Руслана Кулика високою нагородою

gazpostach

Православна Церква України відзначила Руслана Кулика високою нагородою

Фото - з допису

З нагоди Дня Хрещення Київської Русі — України Православна Церква України з благословення Митрополита Київського і всієї України Епіфанія нагородила очільника політичної сили «Республіканська платформа» на Тернопільщині Руслана Кулика.

Архієпископ Нестор нагородив політика почесною грамотою за заслуги перед Помісною Українською Православною Церквою та побожним народом і вручив йому орден святого Архистратига Михаїла ІІ ступеня.

Відзнаку директор ТОВ «Українська фабрика реклами», радник голови Донецької військово-цивільної адміністрації з питань міжнародного співробітництва у 2015-2018 рр. Руслан Кулик отримав за працю на благо ПЦУ та вірян-українців.

На своїй сторінці у Фейсбуці Руслан Кулик зазначив: «Дякую за високу довіру і за підтримку Митрополиту Київському і всієї України Епіфанію та архієпископу Нестору! Дякую за приємний та неочікуваний подарунок — орден святого Архистратига Михаїла ІІ ступеня!»

Довідково.Орден Архистратига Михаїла другого ступеня надають за заслуги перед помісною Українською Православною Церквою та побожним народом. Відзнаку затвердили на засіданні Священного Синоду у лютому 2020 року. Орденом Архистратига Михаїла ІІ ступеня нагороджує Предстоятель ПЦУ — за поданням чи власною ініціативою. Це засвідчує відповідний документ.

Дякую за високу довіру і за підтримку Митрополиту Київському і всієї України Епіфанію та архієпископу Нестору! Дякую за приємний та неочікуваний подарунок – орден святого Архистратига Михаїла ІІ ступеня!

Gepostet von Кулик Руслан am Dienstag, 28. Juli 2020
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)