Правоохоронці Тернополя знову у формі

gazpostach

Правоохоронці Тернополя знову у формі

міліція і громада3 Відбулася зустріч правоохоронців з представниками обласної та міської рад, активістами громадських об’єднань

Присутні обговорили форми дієвої та ефективної взаємодії міліціонерів з громадськістю, узгодили план спільних дій щодо підтримання належного рівня правопорядку на теренах краю. Міліціонери висловили своє бачення щодо останніх подій, які відбулися в області, та підтримали ініціативу залучення громадськості до своєї роботи

Представники громадських об’єднань та активісти зазначили, що готові спільно з міліціонерами  надалі патрулювати вулиці, стежити за безпекою на автошляхах та робити усе, аби підтримувати належний правопорядок на Тернопільщині.

-         На даний час ми маємо докласти всіх зусиль, щоб виробити новий формат співпраці правоохоронців та громади, - наголосив заступник міського голови Леонід Бицюра. – Адже спокій та порядок – наше спільне завдання. Зараз важливо, щоб правоохоронці повернулися на вулиці міста у форменому одязі та щоб надалі працювали разом з громадою.

Також учасники зібрання домовилися цієї неділі зустрітися на Театральному майдані Тернополя. Тут священики поблагословлять міліціонерів та активістів для праці на благо громади, після цього відбудеться урочистий інструктаж перед заступанням на охорону громадського порядку.

 
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)