Прагнуть очорнити ім’я найвідомішого художника світу, який родом з Тернопільщини

gazpostach

Прагнуть очорнити ім’я найвідомішого художника світу, який родом з Тернопільщини

Ім’я славетного Маестро, найвідомішого художника світу, Почесного громадянина Тернополя і Києва Івана Марчука намагалися спаплюжити. 

Йдеться про скандальновідоме рішення, яке ухвалив  Господарський суд Києва про стягнення понад п’яти млн грн з ТОВ "Виставковий центр-музей художника Івана Марчука" на користь Київської міської ради за несплату оренди земельної ділянки.

Як повідомив у соцмережі Фейсбук Радник голови МВС Арсена Авакова Михайло Апостол, неправочинне рішення суду не відібється негативно на репутації славетного художника з Тернопільщини.

"Відповідаю на численні звернення, що надходять до мене внаслідок згаданого рішення суду. Сполохані люди розпитують: «Що це таке? Чи це правда? Як це так могло статися і чому це відбулося?».

Наразі скажу наступне. Пригадуєте, як декілька років тому ми разом із медіа не дали викрасти 101 найціннішу картину Івана Марчука? На жаль, нинішні аферисти переплюнули своїх попередників, тим самим хочуть завдати непоправних репутаційних втрат найвідомішому українському художнику світу. Підкреслю: не вдасться!

Переконаний, найближчим часом розставимо всі крапки над «і». Не дозволимо паплюжити ім’я славетного Маестро.
PS: Маестро ніколи не чув про цей факт,тим більше про рішення суду.
Про що найбільше боюся. Адже,такий удар не просто витримати", - прокоментував Михайло Апостол.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)