Поїзди з України до Польщі: розклад руху та ціни на квитки у 2020 році

Поїзди з України до Польщі: розклад руху та ціни на квитки у 2020 році

У розкладі на 2020 рік Укрзалізниця зменшила кількість маршрутів до польських міст.

Потяги до Польщі курсують з Києва, Одеси та Львова. В основному прямують вони до Перемишля, хоча залізницею з України можна поїхати до Варшави чи через усю Польщу до Вроцлава. 

У новому розкладі руху, який Укрзалізниця запровадила на початку зими, поменшало кількість маршрутів до польських міст. Зокрема, уже не курсують вагони сполученням Дніпро-Перемишль та потяги Здолбунів-Дорогуськ.

Проте Укрзалізниця анонсує на 2020 рік нові маршрути до Польщі. Серед іншого обіцяють, що потягом можна буде їхати зі Львова до Кракова.

Подорож залізницею навіть тільки до прикордонного Перемишля має ряд переваг. Найголовніша – це можливість оминути черги на кордоні. Крім того, їдучи поїздом не потрібно обмежувати свій багаж (формально дозволяють до 36 кг ручної поклажі), як це буває при перельотах. До того ж поїзди, як правило, рухаються за чітким графіком.

Читайте також: Літаком до Польщі: графік польотів у зимовому сезоні 2019/2020

Увага! Інформація про вартість квитків та години відправлення актуальна з другої половини грудня 2019 року.

З Києва до Перемишля, Варшави та Вроцлава

З Києва в Польщу їдуть поїзди сполученням Київ-Перемишль, Київ-Варшава та Київ-Вроцлав.

Зі столиці в Перемишль прямують два поїзди. Зокрема, Інтерсіті з №705 через Коростень і Львів їде до Перемишля більше семи годин. Він щодня відправляється з Києва о 6:00, а о 12:32 прибуває до Перемишля:

Станція Час прибуття Час відправлення
Київ 6:00
Коростень 7:31 7:32
Підзамче 11:00 11:01
Львів 11:09 11:20
Перемишль 12:32

У зворотному напрямку потяг їде з Перемишля о 15:45, а до Києва прибуває о 23:53:

Станція Час прибуття Час відправлення
Перемишль 15:45
Львів 18:36 18:46
Підзамче 18:54 18:55
Коростень 22:22 22:23
Київ 23:53

Вартість проїзду з Києва до Перемишля становить:

  • 738,32 грн (~ 28 євро) за мандрівку в першому класі;
  • 525,53 грн (~ 20 євро) за другий клас.

Натомість Інтерсіті з №715 з Києва до Перемишля курсує через Вінницю-Хмельницький-Тернопіль-Львів. Він щодня відправляється зі столиці о 6:50, а прибуває на кінцеву станцію о 15:06:

Станція Час прибуття Час відправлення
Київ 6:50
Вінниця 9:09 9:11
Хмельницький 10:47 10:49
Тернопіль 12:12 12:14
Львів 13:45 13:55
Перемишль 15:06

З Перемишля поїзд їде о 13:10, а о 23:08 прибуває до Києва:

Станція Час прибуття Час відправлення
Перемишль 13:10
Львів 16:02 16:12
Тернопіль 17:41 17:43
Хмельницький 19:09 19:11
Вінниця 20:47 20:49
Київ 23:08

Квиток на поїзд коштує:

  • 798,75 грн (~ 31 євро) за місце у першому класі;
  • 510,19 грн (~ 19,6 євро) за другий клас.

Київ-Вроцлав-Київ

Потягом можна їхати й з Києва до Вроцлава. Наразі це відбувається завдяки подорожі у безпересадковому вагоні з №749, який їде до Львова, де його прикріплюють до поїзда №51 Львів-Вроцлав (розклад руху дивіться нижче).

До 11 грудня 2020 року цей вагон буде відправлятися з Києва щодня о 14:07 і прибувати до Львова о 19:57. А через понад три години вирушатиме звідси до Вроцлава. На кінцеву станцію потяг прибуває о 10:44.

З Вроцлава до Києва їде безпересадковий вагон з № 6302, який знову ж прикріплюють до поїзда Вроцлав-Львів. З Вроцлава він вирушає о 17:08, а прибуває до Львова о 6:10. На відправку до Києва прийдеться чекати до 11:26. На кінцеву станцію потяг прибуває о 17:21. За таким розкладом він курсуватиме до 14 березня 2020 року.

Ціна за квиток у трьохмісному купе становить 2116,02 грн (~ 81 євро).

З Києва до Варшави їздить поїзд з №67. До 13 березня він буде відправлятися щодня о 19:13. Проте, о 18:48 двері його вагонів зачиняють і митний та паспортний контроль проводять у поїзді на київському вокзалі, а не в Ягодині.

До Варшави потяг прибуває о 10:14. Курсує поїзд через станції Холм та Люблін:

Станція Час прибуття Час відправлення
Київ 18:48* (19:13)
Холм 6:00 6:05
Свідник-Място 6:56 6:57
Люблін 7:08 7:12
Пулави Място 8:05 8:06
Варшава Всходня 9:55 9:59
Варшава Центральна 10:05 10:10
Варшава Заходня 10:14

* Початок митного і паспортного контролю.

Поїзд Варшава-Київ з № 68 (12010) з польської столиці вирушатиме о 17:50, а до Києва прибуватиме об 11:00. Розклад буде актуальним до 14 березня 2020 року:

Станція Час прибуття Час відправлення
Варшава Заходня 17:50
Варшава Центральна 17:55 18:05
Варшава Всходня 18:11 18:13
Пулави Място 19:57 19:58
Люблін 20:31 20:51
Свидник Място 21:08 21:09
Холм 22:00 22:05
Київ 11:00

Вартість місця у тримісному купе становить 1118,15 грн (~ 43 євро).

Зі Львова до Перемишля та Вроцлава

Потяг №89 виїжджає зі Львова до Перемишля о 16:20, а уже о 18:19 прибуває на кінцеву станцію.

Натомість, поїзд №90 (33001) сполученням Перемишль-Львів відправлятиметься о 10:18, а вже о 13:45 буде у Львові.

З 15 грудня 2019 року до 12 січня 2020 року цей потяг курсуватиме щодня. Це дасть змогу мандрувати поїздом до Берліна зі Львова і в зворотному напрямку, зробивши лише одну пересадку в Перемишлі.

З 18 січня по 12 грудня 2020 року цей потяг курсуватиме тільки в суботу і неділю.

Вартість квитка становить 231,36 грн (~ 9 євро).

Потяг №51 до Вроцлава курсує щодня. Він вирушає зі Львова о 23:40, а о 10:44 прибуває до Вроцлава.

Їде поїзд через станції Перемишль-Ярослав-Жешув-Краків:

Станція Час прибуття Час відправлення
Львів 23:40
Перемишль Головний 3:14 3:39
Ярослав 4:11 4:13
Жешув 4:53 4:58
Тарнув 5:41 5:43
Краків Головний 6:53 7:18
Ченстохова 8:52 8:55
Вроцлав 10:44

У зворотному напрямі поїзд Вроцлав-Львів №6302 вирушає о 17:08, а зранку о 6:10 прибуває на кінцеву станцію.

За таким графіком він курсуватиме щодня з 15 грудня 2019 року до 14 березня 2020 року:

Станція Час прибуття Час відправлення
Вроцлав 17:08
Ченстохова 19:10 19:14
Краків Головний 20:42 21:02
Тарнув 22:18 22:19
Жешув 23:02 23:07
Ярослав 23:47 23:49
Перемишль Головний 00:20 0:45
Львів 6:10

Білет за місце у купе цього потягу коштує 1429,97 грн (~ 55 євро).

З Одеси до Перемишля

Потяг №36 «Біла Акація» сполученням Одеса-Перемишль курсує щодня з початкової станції о 18:25, а до Перемишля прибуває о 9:03.

Їде поїзд через Жмеринку-Хмельницький-Тернопіль-Львів:

Станція Час прибуття Час відправлення
Одеса 18:25
Подільськ 20:58 21:13
Жмеринка 0:27 0:53
Хмельницький 2:19 2:24
Волочиськ 3:21 3:23
Тернопіль 4:19 4:24
Красне 5:46 5:49
Львів 6:35 7:10
Перемишль Головний 9:03

Потяг Перемишль-Одеса №35 (33025 «Біла Акація») вирушає з Перемишля о 18:59, а об 11:16 прибуває до Одеси:

Станція Час прибуття Час відправлення
Перемишль Головний 18:59
Львів 22:40 23:28
Красне 00:10 00:12
Тернопіль 1:29 1:34
Волочиськ 2:34 2:36
Хмельницький 3:29 3:34
Жмеринка 5:00 5:20
Подільськ 8:23 8:43
Одеса 11:15

Вартість місця у купе становить 948,96 грн (~ 36 євро).

Варто зауважити! Ціна на квитки міжнародного сполучення завжди прив’язана до офіційного курсу євро, а тому може змінюватися щодня. Всі квитки можна придбати онлайн на сайті Укрзалізниці чи у касах міжнародного сполучення.












Загрузка...