Повідомили прізвище кандидата на посаду голови Тернопільської ОДА

gazpostach

Повідомили прізвище кандидата на посаду голови Тернопільської ОДА

Вранці на сайті НАЗК появилася декларація ще одного кандидата на голову Тернопільської ОДА – Ігора Сопеля.

Цей чоловік балотувався до Верховної ради на Теребовлянському окрузі від Слуги народу. Однак програв діючому нардепу Миколі Люшняку, - пише Релально.

От віхи біографій кандидата на посаду, які він зазанчив у автобіографії. Народився 16 вересня 1974р. в м. Хоростків Гусятинського р-н, Тернопільської обл. Навчався у Хорстківській школі № 1, займався в шкільній секції баскетболу, захоплювася музикою (був учасником музичного гурту). Після закінчення школи вступив до Тернопільського державного технічного університету, після закінчення отримав кваліфікацію інженер –механік. Трудову діяльність розпочав у 1991р. на Хоростківському цукровому заводі слюсарем КВПіА, після чого обійняв посаду – інженер ТЕЦ, загалом пропрацював на підприємстві 13 років. У 2003 році розпочав підприємницьку діяльність.

З 2010 р. керівник Хоростківського регіонального структурного підрозділу ТОВ «Агробізнес». Підрозділ обслуговує три райони Тернопільської області (Гусятинський,Теребовлянський та Чортківський). Підприємство є одним із лідерів в Україні з виробництва хлібобулочної продукції. У 2010-2015 роках депутат Хоростківської міської ради. З 2017р керівник федерації футболу у м.Хоростків. 
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)