Послаблення карантину з 1 червня: відкриються басейни, спортзали і автошколи

gazpostach

Послаблення карантину з 1 червня: відкриються басейни, спортзали і автошколи

Фото - з мережі Інтернет

З 1 червня 2020 року в Україні - новий етап пом'якшення карантину, віжкриються спортзали, басейни, автошколи. Про це на брифінгу заявив головний санлікар Віктор Ляшко.

"З 1 червня, якщо будуть досягнуті певні індикатори епідемічної ситуації, планується відкриття басейнів і спортзалів. Також відвідування освітніх занять у групах не більше десяти осіб. Наприклад, почнуть роботу автошколи", - зазначив Ляшко, уточнивши, що планується з 1 червня запуск залізничного транспорту і міжобласних перевезень.

За його словами, 26-27 травня на сайті Міністерства охорони здоров'я будуть розміщені рекомендації щодо роботи басейнів і спортзалів.

Ляшко уточнив, що відкриття басейнів раніше Міністерство охорони здоров'я не розглядало на третьому етапі послаблення карантину. "Але нові дані, які сьогодні з'явилися про поширення коронавірусної хвороби, можливість поширення збудника коронавірусу через воду, зокрема, через ту, яка постійно дезінфікується, дозволяє розпочати роботу спортивних залів, а також басейнів у тому випадку, якщо будуть виконуватися протиепідемічні норми", - пояснив Ляшко.




















Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)