Порошенко прибув на дебати і виступив біля стадіону «Олімпійський»: Зеленського немає

gazpostach

Порошенко прибув на дебати і виступив біля стадіону «Олімпійський»: Зеленського немає

Кандидат у президенти, чинний глава держави Петро Порошенко прибув на дебати на НСК «Олімпійський», але спершу він виступив на сцені, яка споруджена біля стадіону.

Зазначимо, опонент Порошенка, кандидат у президенти Володимир Зеленський наразі не прибув на стадіон дебатувати з Порошенком.

«Я дуже сподіваюсь що тут буде пан Зеленський... Ви теж сподіваєтесь?... Я дуже сподіваюсь, що якщо він прийде, якщо для нього Україна є понад усе, десятки українців зможуть побачити відповіді на складні питання», — виголосив Порошенко.

Він анонсував, що після свого короткого виступу перейде на стадіон «Олімпійський», у спеціальному приміщенні, де буде чекати на Зеленського.

«Якщо він знову буде ховатись від людей, якщо він знову боїться, ми його будемо запрошувати кожен день на кожні ефіри, щоб уся країна бачила кого вона обирає на наступні 5 років», — додав глава держави.

Громадське транслює наживо все, що відбувається на «Олімпійському».

Порошенко перейшов у спеціальну кімнату, яка була споруджена для проведення дебатів. Станом на 14:15 Зеленського досі немає.

Порошенкові дали слово і він наголосив, що буде чекати Зеленського 40 хвилин.

«Це не я запропонував місце, зараз це стало певним мемом «Стадіон так стадіон». Я не претендую на авторство, навпаки, я хочу наголосити на серйозності дійства, яке зараз відбувається», — сказав Порошенко.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)