Порошенко нагородив письменника, який друкувався в Тернополі

gazpostach

Порошенко нагородив письменника, який друкувався в Тернополі

vgolos.com_.ua_riznyk_Український письменник та громадський діяч Лев Різник отримав президентську премію "Українська книга року". Про це йдеться в Указі Президента України №361/2015р, повідомляє офіційний сайт Президента.

"На підставі рішення Комітету зі щорічної премії Президента України "Українська книжка року" постановляю присвоїти звання лауреата премії Президента України "Українська книжка року": за трилогію "Самотність пророка, або Добрий Ангел Івана Франка: Роман-есей", "Поет і владика: Роман-есей", "Доктор і Професор, або На шляху поступу: Роман-есей": Різнику Леву Йосиповичу - авторові; державному підприємству "Всеукраїнське спеціалізоване видавництво "Світ" - видавництву", - йдеться в повідомленні.

Відзначимо, Лев Різник - український письменник, ґрунтознавець, громадський діяч. Член Національної спілки письменників України з 1978 року. У 2012 році став лауреатом Всеукраїнської літературно-мистецької премії ім. братів Богдана та Левка Лепких за 2011 рік за публікацію творів у журналах "Тернопіль" і "Літературний Тернопіль".

"Українська книжка року" - щорічна премія Президента України, яка рисуджується указом голови держави до Дня працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження з метою відзначення авторів, видавництв та видавничих організацій, які зробили значний внесок у популяризацію української книжки та розвиток вітчизняної видавничої справи.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)