“Порізали” субсидії, доплати за дітей, підвищення пенсій і виплат армійцям: Порошенко про Бюджет-2020

gazpostach

“Порізали” субсидії, доплати за дітей, підвищення пенсій і виплат армійцям: Порошенко про Бюджет-2020

П'ятий президент і лідер політичної партії "Європейська Солідарність" прокоментував ухвалений в першому читанні Державний бюджет на 2020 рік. Наголосив, що з бюджету "кудись поділася" ціла низка важливих соціальних започаткувань.

"Розуміємо, що то був жарт про зарплати вчителям в 4 тис. доларів… Але з бюджету кудись поділися навіть ті скромні починання, які стартували цього та минулого року. Не буде 13-ї пенсії, яку весною ми започаткували для пенсіонерів з найнижчими пенсіями. Не буде доплати за третю, четверту дитину і так далі. Не буде продовження програми з будівництва сільських амбулаторій і телемедицини. Не буде підвищення грошового забезпечення нашим воїнам", – наголосив лідер "ЄС".

І додав: "Зате буде тиск на ФОПи. Днями "слуги" ощасливили народ законом про верифікацію соціальних виплат. Замість обіцяного вам зниження тарифів – зменшать кількість отримувачів субсидій. А декого навіть попросять повернути вже раніше отримані гроші – є в законі і така стаття".

Він нагадав, що ще з давньоримських часів популісти при владі керувалися принципом "хліба й видовищ".

"Коли недодають хліба, то годують шоу. І феєричними затриманнями можна зривати оплески. Але до першого антракту, коли глядачі побачать, що в театральному буфеті – порожньо. Принаймні саме таке враження справляє бюджет", – резюмував Порошенко.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)