Пораненому учаснику АТО з Тернопільщини потрібні гроші на лікування (Відео)

Пораненому учаснику АТО з Тернопільщини потрібні гроші на лікування (Відео)

Збирають кошти на лікування військового з Тернопільщини, якого поранили в зоні бойових дій.

Допомоги потребує військовий з Тернопільщини. Леонід Павельчук, уродженець села Налужжя, що на Теребовлянщині, був поранений у зоні бойових дій 7 червня, інформує "Тернопіль1".

Рідні та близькі чоловіка звертаються до небайдужих, допомогти у лікуванні. Зробити це можна перерахувавши кошти на картку ПриватБанку, номер якої 4149 4978 5159 9599 .

Деталі можна уточнити за номером тел. 097-233-24-00.

Нагадаємо, Леонід Павельчук, позивний (САІД), з перших днів війни пішов добровольцем разом із іншими військовими на передову.

Збирають кошти на лікування військового з Тернопільщини, якого поранили в зоні бойових дій

Збирають кошти на лікування військового з Тернопільщини, якого поранили в зоні бойових дій Допомоги потребує військовий з Тернопільщини. Леонід Павельчук, уродженець села Налужжя, що на Теребовлянщині, був поранений у зоні бойових дій 7 червня. Зараз рідні і близькі чоловіка звертаються до небайдужих, допомогти у лікуванні. Зробити це можна перерахувавши кошти на картку ПриватБанку. Її номер зараз на ваших екранах. (4149 4978 5159 9599) Більше інформації можна отримати за номером телефону 097-233-24-00. Додамо, Леонід Павельчук, позивний (САІД), з перших днів війни пішов добровольцем разом із іншими військовими на передову.

Gepostet von Т1 Новини am Montag, 10. Juni 2019
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)