Понад 400 дітей взяли участь у фестивалі «Повір у себе»

gazpostach

Понад 400 дітей взяли участь у фестивалі «Повір у себе»

Через пандемію коронавірусу цьогорічний XXVI обласний фестиваль творчості дітей з особливими потребами «Повір у себе» відбувся в онлайн режимі. Діти з особливими потребами області підготували яскраві сценічні виступи, що запам’ятовуються глядачам майстерністю виконання та дитячою щирістю.

«Діти з інвалідністю та їх сім’ї прагнуть підтримки й визнання з боку соціуму, а реалізація особистості та її творчих здібностей неможлива без підтримки громади. Тому уже не перший рік ми організовуємо такий фестиваль. Участь дітей з інвалідністю у підготовці та проведенні фестивалю сприяє їх реабілітації, розвитку мистецької та творчої діяльності, прискоренню інтеграції даної категорії осіб в суспільне життя після закінчення навчальних закладів», - каже директор Тернопільського обласного центру соціальних служб Богдан Рокочий.

Участь у фестивалі взяли понад 400 дітей. Вони представили свої таланти: декламували вірші, танцювали, робили поробки та малювали картини. Відео, фото  зі своїми роботами діти виставляли у соціальних мережах зі спільним хештегом #povirusebe2020. Матеріали можна  було виставити з 7 по 10 грудня.

Всі учасники отримали солодкі подарунки, а переможці, лауреати – цінні призи. Нагадаємо, що Фестиваль для дітей з інвалідністю «Повір у себе» проводиться в області щороку з 1994 року. Організаторами фестивалю є Тернопільська обласна державна адміністрація й Тернопільський обласний центр соціальних служб.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)