Помер знаний на Тернопіллі журналіст

gazpostach

Помер знаний на Тернопіллі журналіст

Член Національної спілки журналістів Богдан Присяжний помер 22 квітня.

22 квітня, на 69 році життя перестало битись серце відомого чортківчанина, знаного у нашому краї журналіста, громадського діяча, члена Національної спілки журналістів України Присяжного Богдана Дмитровича, повідомляє Чортківська міська рада.

Богдан Присяжний народився 1 вересня 1950 року в селі Малі Чорнокінці, що на Чортківщині. Навчався у Чортківському медичному училищі, а потім у Львівському університеті за спеціальністю хімік-біолог.

Чоловік встиг попрацювати і помічником санітарного лікаря, і лікарем-лаборантом, і хіміком, і інженером цивільної оборони та охорони праці. У 1995 році Богдан Дмитрович пробує себе а іншій, творчій стезі та стає позаштатним кореспондентом часопису «Досвітні вогні». З 2005 по 2006 – редактор чортківської газети «Ратуша». У 2008 році після реорганізації міських друкованих видань стає заступником редактора «Чортківського вісника», залучивши до цього видання понад 400 передплатників, а це третина всіх читачів газети. У «Чортківському віснику» працював до виходу на пенсію по інвалідності.

Богдан Дмитрович завжди був в епіцентрі подій, незважаючи на всі випробування долі. До останніх днів займав активну громадянську позицію, не раз допомагаючи працівникам Чортківської міської ради.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)