Помер відомий греко-католицький священник з Тернопільщини

Помер відомий греко-католицький священник з Тернопільщини

Фото - з мережі Інтернет

Знайшов вічний спокій  27 вересня, на 92 році життя відомий греко-католицький священник, науковець, укладач «Катехизму Католицької Церкви» митрофорний протоієрей Іван Козовик.

Отець Іван Козовик народився 12 лютого 1928, с. Данилівці, тепер Зборівського району Тернопільської області. 1941 року вступив до семінарії отців Редемптористів, а у 1944 - до новіціяту Чину Найсвятішого Ізбавителя.

Від 1994 – один із засновників і перших професорів Івано-Франківського Теологічно-Катехитичного Духовного Інституту, віцеректор, декан філософського і богословського факультету Івано-Франківської Теологічної Академії (нині – Академія Івана Золотоустого).

В його творчому доробку понад 50 праць на науково-методичну, філологічну, історичну, релігійну та філософську тематику. Автор і співавтор 3-х підручників латинської мови для мед. інститутів і медичного училища, підручників для студентів-богословів «Онтологія», «Космологія», «Історія філософії» і «Антропологія», перекладу з польської мови книги Папи Івана Павла II «Дар і Таїнство», низки статей з античної літератури, краєзнавства і релігієзнавства. Серед визначних праць також слід виділити: «Словник античної міфології»; «Історія філософії»; «Екзорцизм: міф чи реальність?»; «Чи людина має душу? Яка вона?».


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)