Помер один із перших гравців «Ниви»

gazpostach

Помер один із перших гравців «Ниви»

vasechkoБіда, як відомо, поодинці не приходить. 2 лютого стало відомо, що фактично припиняє існування футбольна команда «Нива» з Тернополя. А 11 лютого у віці 62 роки перестало битися серце одного з перших гравців в історії тоді ще підгаєцької «Ниви» Володимира Васечка.

Четвер у Підгайцях – базарний день. Володимир Данилович направився на ринок дещо прикупити. Хотів випити кави і… несподівано помер. За попередніми висновками лікарів, у нього обірвався тромб.

Володимир Васечко народився у Бучачі. Перші кроки у великому футболі робив у місцевому «Колосі», який тоді гримів на весь Радянський Союз. Навчаючись у Тернопільському педагогічному університеті, виступав за студентську команду «Буревісник». Але найбільше любителі футболу його пам’ятають за виступами у підгаєцькій «Ниві», кольори якої він захищав упродовж 1979-81 рр. У 1982 році команду, а разом з нею і Васечка перевели до Бережан. Того року досвідчений нападник допоміг «Ниві» вибороти путівку до ліги майстрів. На жаль, у другій союзній лізі йому пограти не вдалося. Діючи в атаці, він відзначався технікою та добре поставленим ударом. У лінії атаки «Ниви» Васечко конкурував з легендарними нападниками команди Петром Прядуном та Ігорем Яворським. У будь-який момент міг їх підмінити або ж зіграти на позиції атакувального півзахисника.

З сім’єю Васечко мешкав у Підгайцях, де йому надали житло. Деякий час працював тренером у місцевому ПТУ. Нетривалий термін тренував козівський «Старт». У складні економічні часи змушений був понад 10 років їздити на заробітки до Чехії. Коли навідувався додому, то завжди брав участь у традиційних матчах ветеранської команди» Нива»…, пише "Номер один".
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)