Помер чоловік, якого медики прийняли за безхатька і не поспішили надати допомогу

Помер чоловік, якого медики прийняли за безхатька і не поспішили надати допомогу

У Чорткові потребуючого меддопомоги обходили стороною, бо думали, що безпритульний.

Житель Чортківщини вийшов з дому ще 29 січня і не повернувся. Родичі почали шукати зниклого за допомогою поліції.

фото з мережі Інтернет

Лише 31 січня до дітей чортківчанина перетелефонували з лікарні. Як виявилось згодом, 30 січня, об 11:38 год (дані із журналу швидкої) до них надійшов виклик, на який вони виїхали і доставили чоловіка, якому стало погано на вулиці, в санпропускник Чортківської районної лікарні.

"А далі, далі відбувається те, що не вписується ні в які рамки, ні в лікарські, ні в людські. Я не знаю прізвищ тих хто чергував того дня. Але вони повели себе, як....не хочу писати нецензурних слів. Раз людина в болоті - значить бомж, - пише у соцмережі племінниця потерпілого. - Так він просидів там в санпропускнику, в тому першому коридорчику цілих пів дня і цілу ніч 30 січня. Без будь-якої допомоги!!!"

31 січня хтось із персоналу лікарні таки підійшов до чоловіка.

"Він сказав, де працювала його дочка, і вже звідти перетелефонували його синові. Ми стрімголов полетіли в лікарню. Це було вже початок 12 год дня. А дядько і надалі сидів в першому коридорчику санпропускника, вже ДОБУ!!! Без допомоги!!! - пишуть родичі чоловіка. - З вигляду він був ледь живий. Але кого це цікавить! На мої крики, вже вибачте, я слів не добирала, мене ще й почали вчити, як я маю доглядати свого батька. І тільки після того, як я пішла до головного лікаря, на нього звернули увагу. Саме лише звернули. Не буду описувати, що було далі...По факту - інфаркт, забиття і реанімація! Весь цей час у внутрішній кишені дядькової куртки були його паспорт та телефон! Але люди боялись забруднити руки, не розуміючи того, що забруднили свої нікчемні душі! Дядько учасник бойових дій, стара хвора людина. Адекватна людина. Яка впала, можливо втратила свідомість. З його слів він впав біля стадіону по дорозі на Бердо. Запутався за якісь коряги і не міг вибратися. Цілу ніч він намагався звідти вибратися. Аж зранку 30 січня його хтось, слава Богу, побачив. Цілу ніч він хотів вижити! А тут таке відношення. За його життя ще так ніхто з ним не обходився."

1 лютого вночі цей чоловік, Старцев Віктор Гурійович помер. Медичну допомогу йому надали тільки через 27 годин після того, як він потрапив у медзаклад.

Висловлюємо щирі співчуття близьким померлого.
Загрузка...