Польща переходить до нового етапу послаблення карантину: дозволені концерти просто неба та масові зібрання

gazpostach

Польща переходить до нового етапу послаблення карантину: дозволені концерти просто неба та масові зібрання

Фото - з мережі Інтернет

Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький у середу оголосив про перехід до четвертої стадії зняття коронавірусних обмежень. 

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Onet.pl. З цієї п’ятниці, 30 травня, носіння масок не буде обов'язковим на відкритому просторі. Водночас людям доведеться закривати обличчя у закритих приміщеннях, де неможливо забезпечити дотримання дистанції.

Якщо дві людини гуляють близько один до одного на відкритому повітрі, рекомендується носити маски для обличчя. З 30 травня також скасовуються обмеження на кількість людей в магазинах, ресторанах і церквах, але там діятиме правило відстані у два метри.  Дозволяється організовувати концерти просто неба до 150 осіб - вони повинні прикривати рот і ніс і триматися на відстані двох метрів. Також дозволені масові зібрання, але теж до 150 осіб і з дотриманням дистанції.

Для обслуговування клієнтів всередині відкриваються ресторани і бари в готелях.  Ціла низка серйозних послаблень в Польщі запланована із суботи 6 червня.  В готелях можуть почати роботу басейни, спортивні зали та фітнес-клуби.

Кінотеатри, театри, опери, балети і цирки можуть працювати з 6 червня, але рішення про їхнє відкриття залишається за власниками. При цьому кількість глядачів обмежена до 50%, вони повинні носити маски.

З 6 червня відкриються спортивні зали, фітнес-клуби, басейни, ігрові кімнати та парки розваг, сауни, масажні і тату-салони.  Можна буде організовувати ярмарки, виставки та конгреси. Також будуть дозволені весілля до 150 гостей. Дискотеки та клуби як і раніше залишатимуться закритими.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)