Польща готується до національного карантину: нові обмеження

gazpostach

Польща готується до національного карантину: нові обмеження

Рішення про національний карантин може бути прийняте наступного тижня.

Про це повідомляє InPoland.net.pl.

Черговий поріг безпеки знаходиться на рівні приблизно 29-30 тисяч коронавірусних інфекцій щодня протягом наступних 7-и днів. Якщо до того часу епідемія не сповільниться, на Польщу чекає національний карантин, — про це заявив у четвер, 5 листопада, представник уряду Пьотр Мюллер.

Речник зауважив, що проблема полягає не в відсутності лікарняних ліжок або респіраторів, яких, за його словами, «в достатку», а в «природному обмеженні кількості медичного персоналу, яке має місце в кожній країні».

На питання про припущення, що, незалежно нової статистики захворюваності, 10 листопада може бути оголошено цілковитий локдаун — аби не допустити проведення Маршу Незалежності, Мюллер відповів, що чинні обмеження «вже охоплюють подібну ситуацію» (йдеться про заборону будь-яких акцій протесту, маршів чи зібрань, — ред.).

Як повідомив глава уряду, система роботи дитячих садків та ясел залишається незмінною.

⛔ — Обмеження стосуватимуться всіх закладів культури — музеїв, театрів, кінотеатрів, картинних галерей та інших установ, що надають культурні послуги. Вони будуть тимчасово закриті, тому що ми хочемо зменшити соціальну мобільність, — наголосив прем’єр-міністр.

⛔Готелі будуть надавати свої послуги лише для людей, котрі приїхали у службове відрядження.

⛔Магазини в торгових центрах будуть закриті, крім продуктових магазинів, аптек, та сервісних центрів.

⛔У менших магазинах, площею до 100 м2, може перебувати 1 особа на 10 м2, а в магазинах, площею 100м2, — 1 людина на 15м2.

— Якщо епідемія дійде до тієї стадії, коли буде 70-75 нових випадків захворювання на 100 000 осіб, нам доведеться включити правила національного карантину — дуже суворі заборони на переміщення, пересування та всі інші обмеження, які дозволять нам реалізувати найбільш необхідний сценарій, — заявив прем’єр-міністр.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)