Тернополян запрошують на каву з поліцейським

gazpostach

Тернополян запрошують на каву з поліцейським

31 січня о 16:00 в «Мамонті» тернополян запрошують на каву з поліцейським., щоб поспілкуватись про роль поліції у місті. Кава з поліцейським - це спілкування поліції і жителів міста у неформальній атмосфері.

В перше кава з поліцейським була започаткована в штаті Каліфорнія, в 2011 році. Члени департаменту поліції м. Готорна шукали способи більш успішної комунікації і встановлення довіри з громадянами, яких вони захищали щодня. Згодом цей досвід перейняли інші штати і менш ніж за п'ять років «Сoffee with a cop» проводилось у всіх штатах і є однією з найуспішніших орієнтованих на громаду програм поліції по всій країні. Програма також поширилася за межами Сполучених Штатів до Канади, Європи, Австралії та Африки. Успіх цього задуму полягав в тому, що він відкриває двері для взаємодії поза кризовими ситуаціями, які зазвичай виникають між співробітниками правоохоронних органів та жителями.

Захід реалізовується в рамках програми ПОЛіС. Метою якої є налагодження співпраці між громадою та поліцією заради безпеки та розвитку міст. «Поліція і суспільство» проводиться у 14 містах України в Тернополі вже відбувались подібні заходи де поліцейські спілкувались з учнями в школах, проводили інтерактивні заняття з дітьми та дорослими , пізнавальні вікторини і творчі конкурси.

Організатори: ГС «Молодіжний центр Тернопіль», проект виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) в партнерстві з Міністерством Внутрішніх Справ України, Міжнародною організацією з розвитку права (IDLO) за фінансової підтримки Відділу з правоохоронних питань (INL) Посольства США.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)