Поліцейське авто спричинило аварію під Тернополем (Відео, фото)

Поліцейське авто спричинило аварію під Тернополем (Відео, фото)

Під Тернополем поліцейське авто протаранило легківку.

Про ДТП за участю поліцейського авто в інтернет-спільноту написали учасники, які бачили ДТП. Аварія трапилася неподалік селища Прошова, за 17 км від Тернополя.

"Ми рухалися в сторону Прошови по крайній праві смузі, поліція рухалася напроти, і вже коли ми мали минутися, вони прямо в мене врізалася. Казали, що вони везли п'яного і він скерував, але цей хлопець на якого вони спихають був побитий ще того вечора ними. Він приїхав до мене і розповів, що вони заставили підписатися на протоколі Вони не надавали ні допомоги, не викликали швидкої я все сам робив, це просто жах. Я сам їздив з лікарні після госпіталізації на місце ДТП, шукав слідчого, щоб здати аналізи на алкоголь, бо він мав написати направлення. Я на нього годину чекав під психологічним Тубдиспансеру, що у Петриках".

Як відомо, у ДТП постраждала дівчина, її забрала "швидка". В дівчини вибиті зуби, перелом щелепи, піднебіння, забій стопи правої ноги та значні гематоми по всьому тілу. Водій "Мазди" обійшовся забоєм ноги та гематомами, оскільки весь удар прийшовся на сторону пасажира.

(відео Омеляна Вітрового)

Загрузка...