Поки Україна палає, в державі збільшили штраф за спалювання сухостою (Відео)

gazpostach

Поки Україна палає, в державі збільшили штраф за спалювання сухостою (Відео)

фото - з архіву

До 153 тис. грн збільшили штрафи за спалювання сухостою. Збільшили відповідальність за забруднення навколишнього середовища та знищення або пошкодження об'єктів рослинного світу, повідомляє "Тернопіль1".  Цей законопроєкт підтримали народні депутати під час позачергового засідання.

Відтепер, зокрема, за знищення або пошкодження лісових масивів, зелених насаджень навколо населених пунктів, стерні, сухих дикоростучих трав, рослинності або її залишків на землях сільськогосподарського призначення вогнем чи іншим, порушник сплатить від 91800 - 153000 грн. Раніше штраф сягав до 8 500 грн.

Зазначимо, лише на Тернопільщині з початку року рятувальники ліквідували понад 800 пожеж в екосистемах, вогонь випалив 757 га землі. Двоє людей загинули, спалюючи суху траву. Впродовж минулих вихідних рятувальники Тернопільського районного управління ДСНС рятували від вогню ліс у селі Івачів Долішній, загальною площею 36 га.

До 153 тис. грн збільшили штрафи за спалювання сухостою

До 153 тис. грн збільшили штрафи за спалювання сухостоюЗбільшили відповідальність за забруднення навколишнього середовища та знищення або пошкодження об'єктів рослинного світу. Цей законопроєкт підтримали народні депутати під час позачергового засідання.Відтепер, зокрема, за знищення або пошкодження лісових масивів, зелених насаджень навколо населених пунктів, стерні, сухих дикоростучих трав, рослинності або її залишків на землях сільськогосподарського призначення вогнем чи іншим, порушник сплатить від 91800 - 153000 грн. Раніше штраф сягав до 8 500 грн.Зазначимо, лише на Тернопільщині з початку року рятувальники ліквідували понад 800 пожеж в екосистемах, вогонь випалив 757 га землі. Двоє людей загинули, спалюючи суху траву. Впродовж минулих вихідних рятувальники Тернопільського районного управління ДСНС рятували від вогню ліс у селі Івачів Долішній, загальною площею 36 гектарів.

Gepostet von Т1 Новини am Montag, 13. April 2020
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)