Погода в Тернополі б’є рекорди (Відео)

Погода в Тернополі б’є рекорди (Відео)

В Тернополі зафіксували температурний рекорд.

32,4 градуси тепла - в Тернополі зафіксували найспекотніше 1 липня в історії міста. Синоптики кажуть, востаннє цей температурний рекорд був побитий у 1946 року. Про погоду на найближчий тиждень розповідає "Тернопіль1". 
Найспекотніше перше липня в історії Тернополя. Синоптики зафіксували новий температурний рекорд. Кажуть, цього дня у місті температурна позначка досягла відмітки вище 32-х градусів. Востаннє такий спекотний день фіксували аж у 1946-му році.
"У Тернополі за даними метеорологічної станції був перекритий історичний максимум температури на цю дату. У цей день температура повітря в Тернополі становила 32,4 градуси тепла", - каже Оксана Софінська, завідувач сектору організації робіт Тернопільського обласного Гідрометцентру.

Найспекотніший день: у Тернополі зафіксували температурний рекорд

Найспекотніший день: у Тернополі зафіксували температурний рекорд32,4 градуси тепла. У Тернополі зафіксували найспекотніше перше липня в історії міста. Синоптики кажуть, востаннє цей температурний рекорд був побитий у 1946 року. Про погоду на найближчий тиждень дивіться у сюжеті. Найспекотніше перше липня в історії Тернополя. Синоптики зафіксували новий температурний рекорд. Кажуть, цього дня у місті температурна позначка досягла відмітки вище 32-х градусів. Востаннє такий спекотний день фіксували аж у 1946-му році. - У Тернополі за даними метеорологічної станції був перекритий історичний максимум температури на цю дату. У цей день температура повітря в Тернополі становила 32,4 градуси тепла, - каже Оксана Софінська, завідувач сектору організації робіт Тернопільського обласного Гідрометцентру.

Gepostet von Т1 Новини am Mittwoch, 3. Juli 2019
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)