Подвійна трагедія на Лановеччині (фото)

Подвійна трагедія на Лановеччині (фото)

Володимир

Володимир

У селі Великі Куськівці Лановецького району наче настала кара Господня, адже жителів сколихнуло дві жахливі трагедії, які стались одночасно.

Вчора куськівчани поховали Артема Зиска, хлопця, який ціною власного життя врятував друга. Біда сталась 13 липня у Санкт-Петербурзі, коли друг Артема почав тонути, він кинувся його рятувати, а коли життя потопаючого не було під загрозою, Артема накрило хвилею. Як говорять односельчани, хлопця знайшли аж у Латвії більше ніж за 5 днів. До рідного дому тіла не змогли привезти, його було кремовано. Родичі та близькі поховали прах Артема у рідному селі.

Артем

Артем

Ще одна трагедія, яка не вкладається у рамки людської свідомості, сталася із 25-річним Володимиром, жителем села Великі Куськівці. Односельчани розповідають, що батько Володимира прийшов додому у стані алкогольного сп’яніння та розпочав сварку із дружиною, піднімаючи на неї руку. Син Володимир втрутився, захищаючи матір і відтягнув батька. Після цього нетверезий чоловік вхопив у руки ніж і кинувся на сина, наздоганяючи його на подвір’ї, а тоді наніс смертельний удар у груди. Врятувати життя молодого чоловіка не змогла ні сільська фельдшерка, ні швидка допомога.

Приголомшує те, що це все вчинив рідний батько, а у Володимира залишилась вагітна дружина, яка у ці дні мала народити йому немовля.
Загрузка...