Податкова міліція з прокуратурою викрили аферу на більше 100 млн.грн

gazpostach

Податкова міліція з прокуратурою викрили аферу на більше 100 млн.грн

Аферисти допомагали ухилятися від сплати податків.

При розслідуванні кримінального провадження за процесуального керівництва прокуратури Тернопільщини разом з податковою міліцією ГУ ДФС області встановлено групу злочинців.

Ці особи надавали підприємствам Тернопільської та Львівської областей послуги з пособництва в ухиленні від сплати податків, шляхом незаконного формування штучного податкового кредиту з ПДВ, завищення витрат та переведення безготівкових коштів у готівку, інформує "ТернопільНаживо".

Замовники конвертації перераховували кошти на рахунки підконтрольних аферистам підприємств за нібито придбані товари.
Далі вказані кошти знімалися готівкою та поверталися вигодонабувачам за винятком винагороди, яка становила певний відсоток від розміру проконвертованої суми.
Таким чином було проконвертовано більше 100 млн грн та незаконно сформовано вигодонабувачам податковий кредит у сумі близько 17 млн грн.
Під час обшуків в учасників конвертаційного центру виявлено та вилучено грошові кошти у сумі понад 190 тис грн, печатки різних підприємств, електронні носії інформації, первинні фінансово-господарські документи.
З метою забезпечення відшкодування завданих державі збитків накладено арешт на банківські рахунки суб’єктів господарювання, підконтрольних організаторам протиправної схеми.
Триває досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч.2 ст.205, ч.3 ст.212 КК України (фіктивне підприємництво, ухилення від сплати податків).
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)