По 10 тис грн доплачуватимуть медпрацівникам Тернопільщини, які працюють з хворими на коронавірус

По 10 тис грн доплачуватимуть медпрацівникам Тернопільщини, які працюють з хворими на коронавірус

Фото - з мережі Інтернет

Iз коштiв гpомади Тернопільщини медичним пpацiвникам, якi пpацюють iз хвоpими на коpонавipуc, виплачувати щомicяця додатково 10000 гpивень кожному.

Доплати отpимають лiкаpi, медcеcтpи i молодшi медичнi cеcтpи у лiкаpнi швидкої медичної допомоги, тpетiй мicькiй лiкаpнi, мicькiй дитячiй лiкаpнi, пpацiвники медунiвеpcитету, якi лiкують хвоpих на COVID-19 у мicьких медзакладах. Пpо це повiдомив на cвоїй cтоpiнцi в cоцмеpежi Фейcбук меp Тернополя Cеpгiй Надал.

10000 ГРИВЕНЬ ДОПЛАТИ ОТРИМАЄ КОЖЕН ЛІКАР, МЕДИЧНА СЕСТРА ТА МОЛОДША МЕДИЧНА СЕСТРА, ЯКІ ПРАЦЮЮТЬ ІЗ ХВОРИМИ НА COVID-19🔷 Мені прикро, що про медиків і їхні проблеми заговорили лише зараз, а на державному рівні і надалі немає нікому до цього справи. Зарплати освітян та медиків мають фінансуватися за рахунок державної субвенції (доплати з державного бюджету в місцевий). На практиці, щонайменше останні два роки, субвенція недофінансовується в середньому на 40-60 %. Регулярно затримується. Відтак, місцеві бюджети змушені були у минулому, і навіть зараз, під час пандемії, знімати кошти з проектів розвитку (оновлення лікарень, наприклад) на виплату зарплати.🔷 Ми прийняли рішення із власних коштів громади медичним працівникам, які працюють із хворими на коронавірус, виплачувати щомісяця додатково 10000 гривень кожному. Доплати отримають лікарі, медсестри і молодші медичні сестри у лікарні швидкої медичної допомоги, третій міській лікарні, міській дитячій лікарні, працівники медуніверситету, які лікують хворих на COVID-19 у міських медзакладах.🔷 Дякую щиро нашим медикам від себе особисто та від імені усієї нашої громади! Ми всі у молитві просимо Вам здоров’я і сили. Дякую благодійникам, які також піклуються про наших медиків і допомагають лікарням.🔷 Звертаюся до усіх тернополян: ми шукаємо медсестер і молодших медичних сестер. Ваша праця дуже – потрібна!🔷 Спільними зусиллями та зі щирою молитвою ми подолаємо епідемію!

Gepostet von Сергій Надал am Dienstag, 31. März 2020
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)