Півсотні учасників теле-проекту «Небайдужі» запросили на концерт Джамали

gazpostach

Півсотні учасників теле-проекту «Небайдужі» запросили на концерт Джамали

Учасники теле-проекту «Небайдужі» побували на концерті Джамали. Це стало можливим завдяки тому, що автор ідеї та ведуча цієї передачі Ольга Шахін продовжує тримати зв'язок зі своїми підопічними навіть по завершенню зйомок і знає їхні потреби. Квитки люб’язно надала івент-агенція, яка організувала приїзд співачки до Тернополя.

Як повідомила Ольга Шахін, на концерті змогли побувати понад півсотні осіб, які протягом року приймали участь у проекті «Небайдужі». Жителів Кременеччини, а це родини, де виховуються діти з інвалідністю, благодійниця забезпечила транспортом, або вони змогли комфортно дістатися на подію.

Наталя Бабій сердечно дякує за нагоду побувати на концерті. «Такі жінки, як ми, щодня відчуваємо труднощі у вихованні своїх особливих діток. Тож підтримка та розуміння для нас – це великий дарунок. Можливість побувати на концерті Джамали ми отримали завдяки участі у житті нашого товариства пані Ольги Шахін. Попри не, що офіційно зйомки давно завершилися, вона продовжує допомагати нашому товариству», - зазначає Наталя Бабій.

Учасників наповнювали приємні емоції, якими вони залюбки ділилися з журналістами. «Ми вчились у Тернополі і сьогодні у мене ностальгія. Ми їхали сюди на цю зустріч з радістю. Це наша улюблена співачка, якою ми гордимося. Вона є обличчям нашої країни», - ділиться ще одна учасниця соціального проекту «Небайдужі» Галина Табачук, яка прийшла із сином.

За словами Ольги Шахін, «Небайдужі» - це уже не просто передача. Це благодійний проект, який продовжує реалізовуватися і поза екраном.

тернопіль, новини тернополя, новини тернопільщини, тернопільські новини,  Шахін,  квитки,  Джамала,  небайдужі

 

тернопіль, новини тернополя, новини тернопільщини, тернопільські новини,  Шахін,  квитки,  Джамала,  небайдужі

«Намагаюся відвідувати своїх героїв, зустрічатися із ними у місті, запрошувати на різні події. Прагну, щоб кожен із них, незважаючи на складну долю, відчував свою потрібність, відчував, що поруч є ті, хто допоможе. Радію їхнім досягненням. Сьогодні вкотре вирішила створити свято для учасників «Небайдужі». І спільно з «Tikhonov сoncert and event agency» подарували справжній сюрприз - нагоду насолодитись співом переможниці Євробачення - неперевершеної Джамали», - зазначає Ольга Шахін, радниця міського голови Тернополя, лідерка Тернопільського осередку ВГО «Асоціація жінок України «Дія».
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)