Піцайоло, нігтьовий майстер і відеооператор розповіли про свою роботу дітям

gazpostach

Піцайоло, нігтьовий майстер і відеооператор розповіли про свою роботу дітям

Представники популярних сьогодні професій зустрілись із школярами.

Як знімають відео, роблять манікюр та створюють прикраси - розповідали учням Бичківської ЗОШ, на засіданні клубу «Професійний старт в майбутнє» на тему: «Професійне середовище. Людина – художній образ», що діє у Чортківській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості, пише "Часопис".

Піцайоло Віталій Колошиць - фахівець, який займається виготовленням піци. Він зазначив, що для того, щоб бути професіоналом, потрібно постійно вчитися, цікавитися новаціями, здобувати нові навики, брати участь у майстер-класах.

«Відеооператор дивиться на світ через об’єктив камери. Справжній майстер бачить реальність по-особливому, він ніколи не працює з подіями - він працює з емоціями, відчуттями людей під час події. Це постійна робота перш за все над собою, над своїм світоглядом», - наголосив відеооператор Тарас Задорожний.

Власниця салону краси “Академія краси”, нігтьовий майстер Оксана Шатковська каже: «Кожна жінка хоче бачити свої нігті красивими та елегантними, і при цьому, щоб вони були ще й здоровими і міцними. Майстер манікюру повинен мати знання не лише з техніки догляду за нігтями, нанесення різних видів покриття та художнього оздоблення, а й бути певною мірою психологом, вміти добре комунікувати з людьми».

Цікавою була розповідь архітектора Маркіяна Пахольчака. Він розповів, що архітектор бачить цей світ через призму ліній та стилів. Всі будівлі, які нас оточують це витвори мистецтва, створені уявою і знаннями.

«Справжній ювелір – одночасно і дизайнер, і ремісник. Його робочий стіл завалений різноманітними інструментами і пристроями, причому часто фахівець сам їх вигадує і виготовляє. Метал і каміння – грубий матеріал, і робота з ним вимагає фізичних зусиль. Крім того, таке ремесло вимагає творчості, терпіння, старанності, точності. Адже від творчих здібностей ювеліра багато в чому залежить його успіх», – поділився досвідом з юними учасниками клубу ювелір Петро Дубина.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)