Пістолет, з якого нібито стріляв Музичко належав тернопільському "даїшнику"

gazpostach

Пістолет, з якого нібито стріляв Музичко належав тернопільському "даїшнику"

пістолет МакароваКоординатор «Правого сектора» Олександр Музичко стріляв у працівників «Сокола», які переслідували його, з пістолета, який був раніше викрадений у співробітників Державтоінспекції. Про це в п'ятницю, 4 квітня, на засіданні тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з питань розслідування обставин загибелі пана Музичко заявив радник міністра внутрішніх справ Віктор Чалаван, передає кореспондент НБН. 

«У Олександра Музичка був вилучений пістолет системи Макарова, під час перевірки якого стало відомо, що цей пістолет був здобутий в ході нападу. Я не кажу, що це напад скоїв Музичко, але пістолет був здобутий під час нападу на працівників Державної автомобільної інспекції МВС України в Тернопільській та Закарпатській областях... Один з пістолетів, викрадених у працівників ДАІ, був вилучений у громадянина Музичка Олександра Івановича. З цього пістолета Музичко стріляв по співробітникам спецпідрозділу «Сокіл» при затриманні у ніч з 24 на 25 березня», – сказав пан Чалаван. 
При цьому він додав, що під час допиту працівники ДАІ зазначають, що нападом на них керував саме Олександр Музичко.

Як повідомляв НБН, в п'ятницю, 4 квітня, тимчасова слідча комісія з розслідування обставин загибелі активіста «Правого сектора» Олександра Музичка вирішить питання про тимчасове відсторонення виконувача обов'язків міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Під час засідання члени тимчасової слідчої комісії з питань розслідування обставин загибелі активіста «Правого сектора» Олександра Музичка вирішили не оприлюднювати прізвища міліціонерів, які фігурують у цій справі.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)