Після операції тернопільський депутат Башта – в медикаментозному сні. Рідні збирають кошти

Після операції тернопільський депутат Башта – в медикаментозному сні. Рідні збирають кошти

Фото - з мережі Інтернет

Тернопільському депутату Олександру Башті зробили операцію, після якої чоловік опинився в медикаментозному сні.

Стан чоловіка важкий, але стабільний. Є динаміка до покращення показників, але медики наголошують, що патологія надзвичайно серйозна, повідомляє Тернопіль 1.

Нагадаємо, після змагань, у яких Олександр Башта брав участь, депутат втратив свідомість. Його шпиталізували спочатку до психоневрологічної лікарні. Там медики діагностували інсульт. Депутат деякий час перебував в комі. Згодом лікарі відмітили позитивну динаміку, але стан знову погіршився. Далі чоловіка перевели до Тернопільської лікарні швидкої допомоги і прооперували.

За час перебування депутата у лікарні багато знайомих, друзів і просто небайдужих тернополян цікавились як допомогти. Оскільки кожного дня Олександру потрібні дороговартісні ліки, дружина Ірина відкрила рахунок. ПриватБанк 5168 7427 2285 1858 Хто не може допомогти коштами, рідні просять долучитись молитвою!

Олександр Башта перебуває у медикаментозному сні, кажуть тернопільські медики

Олександр Башта перебуває у медикаментозному сні, кажуть тернопільські медикиОлександр Башта після операції перебуває у медикаментозному сні, про це розповіли медики Тернопільської лікарні швидкої допомоги. Стан чоловіка важкий, але стабільний. Є динаміка до покращення показників, але медики наголошують, що патологія надзвичайно серйозна. Нагадаємо, після змагань Олександр Башта втратив свідомість, його шпиталізували спочатку до психоневрологічної лікарні. Там медики діагностували інсульт, далі перевели до Тернопільської лікарні швидкої допомоги і прооперували. За час перебування депутата у лікарні багато знайомих, друзів і просто небайдужих тернополян цікавились як допомогти. Оскільки кожного дня Олександру потрібні дороговартісні ліки, дружина Ірина відкрила рахунок.ПриватБанк 5168 7427 2285 1858 Хто не може допомогти коштами, рідні просять долучитись молитвою.

Gepostet von Т1 Новини am Dienstag, 17. September 2019
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)