фото - з сайту "За Збручем"

Такі прогнози озвучила лікар-епідеміолог обласного лабораторного центру Оксана Чайчук. зараз прогрес хвороби набирає обертів, отож важливо дотримуватися карантинних обмежень.

Станом на 22.00 4 квітня кількість захворілих на COVID-19 в області збільшилася до 160, в Україні зафіксували 1096 випадків захворювання. Відтак Тернопільська область залишається серед лідерів за кількістю виявлених випадків коронавірусу. У разі продовження таких тенденцій, пік захворюваності може настати й раніше, – переконаний головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

“У нас є підстави очікувати піку захворюваності у квітні, а коли, безпосередньо, це відбудеться, залежить від дій кожного з нас. Тому хочу, щоб усі ми з розумінням поставилися до карантинних заходів. У разі нехтування ними пік коронавірусної хвороби може наступити навіть з середини і до кінця квітня. Це може призвести до масового надходження хворих у тяжких станах до лікувальних закладів. Відтак ми змушені посилювати карантинні заходи і стежити за тим, як ви їх дотримуєтеся”.

Також прем’єр-міністр України Денис Шмигаль наголосив, що на Великдень в Україні діятимуть суворі карантинні обмеження. Та вже починаючи з 25 квітня ймовірне їхнє послаблення. Поступово відновлюватимуть роботу підприємства, однак карантин для учнів і студентів ще не завершиться.

(Софія Романська)