Суд залишив під вартою підозрюваного у вбивстві випускниці з Вишнівця (Відео)

Суд залишив під вартою підозрюваного у вбивстві випускниці з Вишнівця (Відео)

У Тернопільському міськрайонному суді вирішували міру запобіжного заходу для Василя Гнатюка, якого підозрюють у вбивстві 17-річної випускниці Іринки Мукоїди. Нагадаємо, трагедія трапилася 26-го червня у Вишнівці - розповідає ІНТБ.

Судове засідання тривало кілька годин. У 16-річного підозрюваного тепер є три адвокати. Вони намагалися переконати суд у невинності свого підзахисного і просили для Василя домашнього арешту. Апелюючи, що поліцейськими докази зібрані неправомірно, а зізнався підозрюваний через те, що на нього тиснули. Варто зауважити, скарги підозрюваного, щодо дій правоохоронців перевіряли, за попередньою інформацією, хлопця не били. Прокуратура ж вимагала продовжити міру запобіжного заходу – тримання під вартою. Заслухавши обидві сторони шальки терезів Феміди схилилися на сторону обвинувачення. Підозрюваний до 30-го листопада таки залишиться під вартою.

Додамо, за оприлюдненими начальником Нацполіції в області Олександром Богомолом даними,експертиза встановила, що на штанах підозрюваного та на ножі, що знайшли поруч із тілом Іринки Мукоїди, є сліди ДНК затриманого 16-річного студента-кухаря.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)