Підтримку Президенту України висловили місцеві лідери громадської думки

Підтримку Президенту України висловили місцеві лідери громадської думки

Місцеві лідери громадської думки Тернопільщини – економісти, історики, громадські діячі, аграрії, військові, науковці, активна молодь та артисти об’єдналися в ініціативну групу на підтримку діючого Президента України Петра Порошенка. У вівторок, 5 лютого, вони обґрунтували свою позицію для громадськості під час прес-конференції. 

Ігор Олещук, представник громадської організації політв’язів та репресованих: «Завдяки своїм авторитету і повазі Петру Порошенку вдалося створити «антипутінську світову коаліцію»

«Я дуже високо оцінюю роботу теперішнього Президента Петра Порошенка і його команди. У 2015 році було прийнято два доленосних закони. Перший – про заборону комуністичної ідеології, який розпочав «ленінопад» в Україні. І другий – про визнання визвольного руху у ХХ столітті. У грудні Верховна Рада прийняла ще один закон, який підписав Петро Порошенко – про соціальний захист борців ОУН-УПА. Водночас, дуже важливо, що завдяки авторитету і повазі, Петру Порошенку вдалося створити «антипутінську світову коаліцію», яка запровадила санкції за незаконне захоплення Криму і Донбасу. Вважаю, що за п’ятирічний період своєї роботи, Президент Порошенко зробив більше, ніж всі Президенти України».

Олександр Варакута, керівник Тернопільської обласної організації спілки офіцерів України: «Зараз треба зробити усе для того, щоб об’єднати суспільство і не допустити більше тих помилок, які були в нашій історії»

«У листопаді в Києві відбувся 25-ий з’їзд спілки офіцерів, під час якого обговорювали майбутні президентські вибори. Більшість спілчан заявили про те, що зараз під час війни, ми повинні зробити все для того, щоб на виборах підтримати діючого Президента, бо «коней на переправі не міняють». Я вдячний Тернопільській обласній державній адміністрації за те, що підтримала наші звернення щодо відновлення військових частин Національної Гвардії, 44-ої артилерійської бригади. Також наші звернення були підтримані на рівні Президента. Тому зараз треба зробити усе для того, щоб об’єднати суспільство і не допустити більше тих помилок, які були в нашій історії».

Дарія Чубата, голова міської організації товариства «Просвіта»: «Порошенко вміє скоординувати свою роботу і роботу тих, хто його оточує, щоб Україна розвивалася як незалежна держава»

«Петро Порошенко продовжив ідеї Івана Огієнка і Віктора Ющенка, щоб в Україні була власна Православна Українська церква, незалежна від загарбників. Якби не мудрість Президента Порошенка, то важко сказати, чи досягли б ми оцієї незалежності у Православній Церкві. Я думаю, що він у цьому плані як інтелігентна та розумна людна, яка володіє мовою, вміє скоординувати свою роботу і роботу тих, хто його оточує, щоб Україна розвивалася як незалежна держава».
Загрузка...