Україна здобула перемоги на світовій арені – США і Константинополь підтримали Порошенка – Голобуцький

gazpostach

Україна здобула перемоги на світовій арені – США і Константинополь підтримали Порошенка – Голобуцький

Україна скидає останні кайдани, якими нас намагалися притягти назад до Московії. І це безумовна перемога", - підсумував експерт. 

На цьому тижні президент України Петро Порошенко здобув дві великі перемоги на міжнародній арені - отримав підтримку США в питанні введення воєнного стану і підтримку Константинополя в зв'язку зі створенням української автокефальної церкви Про це на своїй сторінці в Facebook заявив експерт Олександр Голобуцький.

"На цьому тижні представник Державного департаменту США Курт Волкер заявив, що США підтримують рішення президента України Петра Порошенка про введення воєнного стану у відповідь на агресію Росії в Керченській протоці. Судячи з усього, така реакція Вашингтона зумовлена ​​тим, що американська розвідка була в курсі підготовлюваного вторгнення військ РФ на нашу територію ", - пише експерт.

За його словами, оперативна реакція президента на провокації в Азовському морі і привернення уваги до цього інциденту всієї світової громадськості зруйнували плани Путіна і дали йому зрозуміти, що США і Євросоюз, як і раніше на стороні України. "Друга перемога - це підтримка Константинополя. Вчора було опубліковано лист вселенського патріарха Варфоломія про позбавлення предстоятеля УПЦ МП Онуфрія титулу митрополита Київського. Україна вперше за 350 років впритул підійшла до створення своєї автокефальної церкви", - вважає блогер. Олександр Голобуцький стверджує, що багато років священики Московського патріархату займалися в Україні "промиванням мізків" і "банальним шпигунством на користь Росії".

"Історична подія для нашої держави - створення власної церкви - вже практично відбулося, і це заслуга системної роботи президента в цьому напрямку. Україна скидає останні кайдани, якими нас намагалися притягти назад до Московії. І це безумовна перемога", - підсумував експерт.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)