Монах Почаївської лаври намагався підкупити депутата (Відео)

gazpostach

Монах Почаївської лаври намагався підкупити депутата (Відео)

Насельники Почаївської Свято-Успенської лаври, що на Тернопільщині, зажадали офіційно отримати у постійне користуванн два з половиною гектари землі навколо релігійного комплексу.

Як повідомляє "В курсі", один з монахів, на ім’я Нікодім, нещодавно пропонував гроші одному з депутатів Почаївської міської ради, за те, що він проголосує "ЗА" надання дозволу на передачу територій УПЦ МП. Ціна питання становила - 500 євро.

Монах Нікодім призначає депутату зустріч та прямим тексом говорить, що їм потрібна підтримка в плані голосування. За словами монаха, на їхній стороні – сам міський голова Почаєва.

Однак цей факт не є першовідкриттям. Оскільки мер знаходиться під повним підпорядкуванням керівництва УПЦ МП лаври та активно лобіює їхні інтереси у міській раді на всіх рівнях .

Під час "домовленостей" виникає перепона, бо депутат зрештою відмовляється від будь-яких справ з монахом. Втім той не здається і каже, що "пропозиця залишається в силі" і за правильний голос вони обов’язково гарно йому віддячать.

Ця подія були зафіксовані на відео.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)