Підбили підсумки діяльності територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Тернопільської області

gazpostach

Підбили підсумки діяльності територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Тернопільської області

Підсумки діяльності територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Тернопільської області у 2020 році підбили під час позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській обласній державній адміністрації 26 лютого.

«В умовах реформування структур районних державних адміністрацій дуже важливо передбачити створення підрозділів з питань цивільного захисту або призначити фахівців із цих питань. При цьому дуже важливо враховувати чисельність населення, техногенне та природне навантаження території громад», - наголосив під час засідання заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Гайдук.
Під час засідання заслухали звіт начальника У ДСНС в Тернопільській області Віктора Маслея.

«Протягом 2020 року пожежно-рятувальні служби здійснили понад 12 тис. виїздів, в середньому це 33 виїзди в добу. Завдяки рятувальникам врятовано 76 життів.  Також за рік в області сталося 1954 пожежі, з них – 1185 – в екосистемах», - зазначив Віктор Маслей.
Керівник пожежно-рятувальної служби області окремо відзначив важливу роль взаємодії з іншими екстреними службами на своєчасне виявлення загрози або фактів виникнення надзвичайних ситуацій, оперативне реагування з метою своєчасної ліквідації їх небезпечних проявів, збереження життя та здоров’я людей та мінімізації можливих матеріальних втрат. Підводячи підсумки, він окреслив основні актуальні питання діяльності Управління та першочергові завдання на наступний період та наголосив на важливості забезпечення належної пожежної та техногенної безпеки краю.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)