Під час протесту медиків чоловік підпалив себе під Офісом Президента в Києві

gazpostach

Під час протесту медиків чоловік підпалив себе під Офісом Президента в Києві

Під будівлею Офісу Президента України під час протесту медиків чоловік намагався вчинити самоспалення.

На вулиці Банковій у Києві під будівлею Офісу президента, де триває протест медиків, чоловік намагався вчинити самоспалення, трансляцію вів телеканал ZIK.

Поліції вдалося загасити вогонь. Чоловік живий, але отримав численні опіки шкіри. Постраждалого оточили правоохоронці, йому надають першу допомогу.

Чоловік пояснив журналістам, що підпалив себе для того, аби привернути до себе увагу і добитися справедливості у земельному питанні.

"Я уже 5 років звертаюся по земельному питанню. Нас обдурює наша сільська рада. Це Глушко, Глущенко і пан Місюра. Я не бачу виходу, як зробити так. Я нікому погано не зробив. Я просто хочу, щоб мене почули, щоб почули людей", – сказав чоловік.

Він додав, що неодноразово звертався у правоохоронні органи, але там його ніхто не чує. Також він сказав, що приїхав з Сумської області.

Нагадаємо, раніше у Києві під Печерським районним судом проходила акція протесту проти медичної реформи, запровадженої Уляною Супрун, а також вимагали від колишньої в. о. міністерки не тиснути на свободу слова.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)