Перевірити себе в списках виборців можна онлайн (Відео)

Перевірити себе в списках виборців можна онлайн (Відео)

Міністерство юстиції розробило дорожню карту до 2-го туру виборів.

Кожен виборець може перевірити свої дані в "дорожній карті", яку Мін'юст розробило спеціально до 2-го туру президентських виборів. Спершу громадяни повинні перевірити наявність свого прізвища у списках виборців онлайн чи на виборчій дільниці з 13 квітня, інформує "Тернопіль1".

Якщо особа голосуватиме не за місцем проживання, необхідно до 15 квітня подати документи та отримати відкріпний талон. Проголосувати 21 квітня можна буде з 8:00 по 20:00. У разі порушень просять звертатись до голови комісії, спостерігачів чи в поліцію.

Виборці Тернопільщини можуть скористатися "дорожньою картою", яку розробили у Мін’юсті

Виборці Тернопільщини можуть скористатися "дорожньою картою", яку розробили у Мін’юстіПеревір, підготуйся, проголосуй, проконтролюй. У Мін’юсті розробили дорожню карту до другого туру виборів. Спочатку люди мають перевірити наявність свого прізвища у списках виборців. Зробити це можна онлайн чи на виборчій дільниці з 13 квітня. Якщо виборець буде голосувати не за зареєстрованим місцем проживання, потрібно до 15 квітня подати документи і отримати відкріпний талон. Проголосувати у день виборів 21 квітня можна буде з 8:00 по 20:00. А в разі порушень просять звертатись до голови комісії, спостерігачів чи у поліцію.

Gepostet von Т1 Новини am Dienstag, 9. April 2019
Загрузка...