Переваги вбудованого холодильника

gazpostach

Переваги вбудованого холодильника

Як приховати кухонну техніку

Сучасні господині висувають високі вимоги не тільки до ергономіки кухні, але і до її дизайну. Останнім часом намітилася тенденція суміщення кухні з вітальнею або ж облаштування її в такому стилі, щоб вона найменше нагадувала допоміжне приміщення для приготування їжі. Природно, в цьому випадку не можна обійтися без певних жертв. Насправді жертви ці не такі великі: просто вам доведеться придбати спеціальний кухонний гарнітур, який дозволить максимально приховати в його надрах таку кухонну техніку, як:

  • мікрохвильова піч;
  • посудомийна машина;
  • холодильник та ін.

Отже, перед вами стоїть мета зробити кухню красивою, практичною та функціональною, і щоб в ній не кидався в очі місткий та практичний холодильник, здатний справлятися з покладеними на нього завданнями.

Вбудований холодильник BEKO BCNA306E3S — це вдале рішення для вашої кухні.

Особливості вбудованих холодильників

Класичний вбудований холодильник непомітний сторонньому погляду завдяки двом своїм особливостям: він знаходиться в спеціальній ніші кухонного гарнітура, а лицьова його поверхня прихована за декоративними панелями, які в плані дизайну відповідають решті оформлення цього приміщення. Накладні панелі міцно кріпляться на поверхні «рідних» дверей холодильника, не залишаючи ані зазорів, ані приводу помітити такий холодильник в кухні. Подібні моделі холодильників називають повністю вбудованими. По суті, присутність цього побутового пристрою видаватимуть лише обов’язкові вентиляційні отвори.

У вбудованих холодильників може бути різна система навішування дверей. Найчастіше використовуються подвійні двері, а фасадна частина меблів (декоративна накладна панель) кріпиться до холодильника одним з двох способів:

  • за допомогою полозів (тоді дверцята ковзатимуть по напрямних);
  • за допомогою звичайних шарнірів.

Також зверніть увагу на те, чи можна перенавісити дверцята холодильника. У цьому випадку ви матимете більше можливостей по розміщенню його в кухні.

Альтернативний варіант — частково вбудовані моделі. Вони також призначені для розміщення в спеціальних нішах, але при цьому їх лицьова панель нічим не декорується: вона залишається такою, якою її створив виробник. Однак і тут є вихід: нині в продажу можна знайти холодильники найрізноманітніших відтінків, тому вибір такого, який впишеться в загальний стиль кухні, не складе великих труднощів. Наприклад, останнім часом великою популярністю користуються червоні та чорні холодильники з лакованим покриттям — вони добре доповнюють дизайн, виконаний в стилі hi-tech.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)