Переселенці пограбували тернополян на півмільйона гривень

gazpostach

Переселенці пограбували тернополян на півмільйона гривень

злодії1Переселенці з Луганщини та Запоріжжя у дуеті пограбували 12 квартир тернополян. За вчинене суд позбавив волі крадіїв до 5,5 та 6 років.

30-річний мешканець Алчевська, Луганської області разом зі співмешканкою та її родиною переїхали до Білої, Тернопільського району. В тому ж самому гуртожитку проживав 36-річний мешканець Дніпрорудного, Запорізької області разом із співмешканкою.

Разом чоловіки почали грабувати квартири. Серійні злочини здійснювали протягом трьох місяців. Перед цим дізнавалися, коли хазяїнів не буде  вдома. Проникали у квартири віджимаючи металопластикові вікна. Як правило вони грабували перші поверхи, але були проникнення і через балкони, де знімали скло або відкривали двері.

У СК ГУ НП в Тернопільській області розповідають, що на крадені гроші злодії придбали два автомобілі, щоб легше було перевозити награбоване. Для злочинів обирали спальні масиви: Центр, Східний, Новий Світ. Переважно забирали золото і ювелірні вироби. Якщо не знаходили бажаного, то привласнювали побутову техніку, яку здавали у ломбарди.

Тернопільський міськрайонний суд жителю Луганської області призначив позбавлення волі на термін 5 років 6 місяців, а жителю Запорізької області – 6 років позбавлення волі з конфіскацією половини майна.

Також злочинці повинні заплатити 365 тисяч гривень за спричинену матеріальну та моральну шкоду потерпілим і повернути усе крадене майно, пише “Файне місто”.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)