Переповнені палати: уродженка Тернопільщини прислала відео з італійської лікарні

gazpostach

Переповнені палати: уродженка Тернопільщини прислала відео з італійської лікарні

Фото - з мережі Інтернетавірус

Мешканка Борщова на Тернопільщині подiлилася вiдео з iталiйської лiкарнi.

Як написала постiйна читачка "Звiстки", яка й прислала вiдео з iталiйської лiкарнi: "Хто цього не бачить, їм здається, що нiчого страшного нема. Можливо, хоч так до наших людей дiйде, що це дiйсно страшна проблема i бiда."

Поради, щоб уникнути iнфiкування коронавiрусом:

Жодних рукостискань! Вiтайтеся iншими способами: махайте головою, вдаряйте кулаки або лiктями.

Використовуйте кулак, щоб торкнутися перемикача свiтла або кнопки лiфта. На АЗС берiть дозатор бензину паперовим рушником або використовуйте одноразовi рукавички.

Вiдкривайте дверi кулаком або стегном – не берiться за ручку рукою. Особливо це важливо для туалетiв i дверей у публiчних мiсцях.

Використовуйте дезiнфiкувальнi серветки в магазинах, протирайте ними ручки i дитячi сидiння в продуктових вiзках.

Мийте руки з милом протягом 10-20 секунд або використовуйте дезiнфiкувальний засiб для рук на спиртовiй основi, що мiстить бiльш як 60% спирту, завжди, коли ви повертаєтеся додому з будь-якого мiсця, де було скупчення людей.

Тримайте пляшку з дезiнфiкувальним засобом бiля входу в будинок. Також вiн має бути в автомобiлi на випадок, якщо ви не можете вiдразу ж вимити руки.

Кашляйте i чхайте в одноразову серветку i негайно її викидайте. Лiкоть використовуйте у крайнiх випадках. Потрапивши на одяг, вiрус продовжує життєдiяльнiсть до тижня i бiльше – тому є загроза заразити iнших людей.

Купуйте одноразовi латекснi рукавички для походу в магазин або iнших видiв дiяльностi, якi передбачають контакт з забрудненими мiсцями.

Запасiться одноразовими хiрургiчними масками i використовуйте їх, щоб не доторкатися до носа i / або рота (ми неусвiдомлено торкаємося до носа / рота 90 разiв на день). Маска не запобiгатиме потраплянню вiрусу при прямому чханнi в нiс або рот – вона захистить вас вiд дотику до носа або рота.

Запасiться дезiнфiкувальними засобами для рук i латексними рукавичками. Товари та засоби для рук повиннi бути на спиртовiй основi i мiстити бiльш як 60% спирту.

Запасiться таблетками цинку. Доведено, що вони ефективнi для блокування розмноження коронавiрусу (i бiльшостi iнших вiрусiв) в горлi i носоглотцi. Використовуйте їх за призначенням кiлька разiв на день, коли вiдчуваєте першi симптоми застуди. Найкраще дати льодянику розчинитися в заднiй частинi горла i носоглотки.

 

 
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)