Переможець Ліги Чемпіонів Тернопільської області відомий (Відео)

gazpostach

Переможець Ліги Чемпіонів Тернопільської області відомий (Відео)

Стало відоме ім'я переможця Ліги Чемпіонів Тернопільської області з футболу.

Вболівальники, емоції та запекла боротьба - так на Тернопільщині вже вдруге відбувся турнір Ліги Чемпіонів Тернопільської області, нагадує "Тернопіль1".

Цього разу у фіналі зустрілись дві найсильніші команди, які змусили усіх присутніх добряче похвилюватися. Вболівальники - на трибунах, гравці команд на полі в очікуванні початку вирішального матчу. Після нього визначається, хто стане переможцем піврічного турніру Ліги Чемпіонів Тернопільської області. У фіналі змагалися ФК "Заруддя" (Зборівський район) та ФК "Лісма" (с. Шляхтинці) Байковецької ОТГ.

Представники обох команд зазначили, за останні роки створено багато умов для розвитку футболу. Цей вид спорту популярний та з кожним роком набирає все більшого розвитку.

Стало відоме ім'я переможця Ліги Чемпіонів Тернопільської області

Стало відоме ім'я переможця Ліги Чемпіонів Тернопільської областіФутбольні вболівальники, вир емоцій та запекла боротьба. На Тернопільщині вже вдруге відбувся турнір Ліги Чемпіонів Тернопільської області. У фінальній грі зустрілись дві найсильніші команди, які змусили усіх присутніх нервувати. Вболівальники вже на трибунах, гравці команд на полі, всі в очікуванні початку вирішального матчу. Саме після нього буде відомо, хто стане переможцем піврічного турніру Ліги Чемпіонів Тернопільської області. У фіналі змагаються ФК "Заруддя" (Зборівський район) та ФК "Лісма" (с. Шляхтинці) Байковецької ОТГ.Представники двох команд кажуть, за останні роки створено багато умов для розвитку футболу. Даний вид спорту є популярним та з кожним роком набирає все більших обертів.

Gepostet von Т1 Новини am Dienstag, 4. Juni 2019
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)