Перекрили дорогу, бо можуть втратити роботу: у Тернополі – протести

gazpostach

Перекрили дорогу, бо можуть втратити роботу: у Тернополі – протести

Десятки учасників обслуговуючого кооперативу "Гаївський" у понеділок перекрили Гаївське перехрестя. Бо міська влада вирішила перенести заїзд до їхнього кооперативу майже на пів кілометра. 

В результаті - люди не можуть дістатися до гаражів. Тому вимагають повернути заїзд, який був тут раніше. Але до їхніх вимог мерія Тернополя не дослухається уже кілька місяців. Вирішили перекрити дорогу в надії, що може хоча б так людей почують.

- Машини ламаються; один чоловік поки заїхав, то поріг загнув, - скаржиться голова кооперативу Юрій Ласійчук. - Інший не може виїхати, ще кілька машин стоять, бо не можуть розминутися. Дорога - жахлива. Страшно уявити, що буде, коли почнуться морози, ожеледиця. З іншого боку дороги зробили гарний заїзд - на шиномонтаж, на заправку, і це при тім, що там клієнтів вдесятеро менше, ніж у нас! Якщо так далі піде, наш кооператив буде змушений закритися!

Спочатку влада обіцяла, що залишить заїзд через кільце, каже пан Юрій. А потім думку змінила і з людьми не порадилася.

- Ми хочемо, щоб заїзд до нашого кооперативу облаштували, як це було передбачено в першому варіанті проєкту реконструкції, - додає Юрій Ласійчук. - Він влаштовував усіх. А потім тихенько зробили другий, ні з ким не порадилися. Чому нас ігнорують? Більшість членів нашого кооперативу сплачує податки в міський бюджет. Невже люди не заслуговують на те, щоб до їхньої думки дослухалися?

- Влада Тернополя повинна врахувати позицію підприємців і зробити так, аби людям було зручно працювати і наповнювати податками місцеву казну. А не створювати перепони і доводити до закриття, - каже голова Тернопільської обласної організації Української Галицької Партії Олег Грушицький. - Ми підтримуємо членів кооперативу і зробимо все для того, щоб до їхніх вимог дослухалися.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)