Перед вступом у виші з учнями провели профорієнтацію

Перед вступом у виші з учнями провели профорієнтацію

Випускникам шкіл допомагали вибрати майбутню професію.

Своєрідний тиждень профорієнтації провели фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості. Вони організували виїзні акції у ЗОШ сіл Плотича, Соборне та гімназії ім. С. Балея у смт В. Бірки Тернопільського району. У цих поїздках задіяли спеціальний оснащений транспортний засіб «Мобільний центр профорієнтації».

Під час виїзної акції учні ознайомилися із формулою правильного вибору професії, взяли участь у профдіагностичному тестуванні на виявлення професійно важливих нахилів, здібностей, уподобань.

За тестовими методиками старшокласники визначали свій тип профспрямованості.

Учні залюбки виконували профорієнтаційні вправи та гралися в ділові ігри, під час яких демонстрували свої знання різних видів трудової діяльності, демонстрували кмітливість та винахідливість.

Також фахівці центру зайнятості поінформували учнів про можливість пройти тестування на основі он-лайн Платформи з профорієнтації та розвитку кар’єри «Моя професія» державної служби зайнятості.

Крім школярів, в акціях взяли участь 57 педагогів та майже 30 батьків учнів. Працівники центру зайнятості надали їм поради щодо психологічної підтримки учнів, у тому числі під час іспитів. Батьків цікавили питання, які професії мають попит на ринку праці сьогодні, як їхнім дітям допомогти правильно визначитись із майбутньою професією. Всього профорієнтаційною роботою в навчальних закладах охопили майже 300 осіб.

 
Загрузка...