Педагоги і вихованці хвилюються за долю свого інтернатного закладу для дітей із вадами (Відео)

Педагоги і вихованці хвилюються за долю свого інтернатного закладу для дітей із вадами (Відео)

Як на Тернопільщині навчаються діти із вадами зору?

19 закладів інтернатного типу планують реформувати на Тернопільщині. У Тернопільській ОДА кажуть, про закриття закладів чи скорочення працівників мова не йде, повідомляє "Тернопіль1".

Основне завдання - покращити умови для дітей-сиріт. До того ж сама реформа триватиме не один рік і складатиметься з кількох етапів. Один із закладів, на який чекає реформа знаходиться у Теребовлі.

Дмитро Мурдза один із тих, ким у Теребовлянському навчально-виховному комплексі пишаються та захоплюються. Хлопець, незважаючи на проблеми із зором, став майстром спорту України з пауерліфтингу. Тренер юнака каже, він неодноразово ставав першим у дзюдо, легкій атлетиці. "Бійцівський" характер юнак формував саме у стінах навчального закладу.

"Мене вразив випадок: коли він впав на шкільному подвір'ї, у нього впали окуляри і він не міг знайти їх шукав, пробуючи рукою їх найти намацати. Після цього він почав ходити сюди до нас", каже вчитель лікувальної фізкультури Тереюовлянського НВК Тарас Демчук.

Здобувають знання і нагороди у спорті: як на Тернопільщині навчаються діти із вадами зору

Здобувають знання і нагороди у спорті: як на Тернопільщині навчаються діти із вадами зору19 закладів інтернатного типу планують реформувати на Тернопільщині. У Тернопільській ОДА кажуть, про закриття закладів чи скорочення працівників мова не йде. Основне завдання покращити умови для дітей-сиріт. До того ж сама реформа триватиме не один рік і складатиметься з кількох етапів. Один із закладів, на який чекає реформа знаходиться у Теребовлі. Дмитро Мурдза один із тих, ким у Теребовлянському навчально-виховному комплексі пишаються та захоплюються. Хлопець, незважаючи на проблеми із зором, став майстром спорту України з пауерліфтингу. Тренер юнака каже, він неодноразово ставав першим у дзюдо, легкій атлетиці. "Бійцівський" характер юнак формував саме у стінах навчального закладу. "Мене вразив випадок: коли він впав на шкільному подвір'ї, у нього впали окуляри і він не міг знайти їх шукав, пробуючи рукою їх найти намацати. Після цього він почав ходити сюди до нас", каже вчитель лікувальної фізкультури Тереюовлянського НВК Тарас Демчук. Чоловік каже, після цього, Дмитро почав виконувати спеціальні вправи, які допомогли йому краще орієнтуватись у просторі. Зараз хлопчик краще бачить і продовжив своє навчання у Рівному.

Gepostet von Т1 Новини am Montag, 3. Juni 2019

 Загрузка...