Патрульна поліція розчистила бульвар Шевченка для кнайпи Заставного?

gazpostach

Патрульна поліція розчистила бульвар Шевченка для кнайпи Заставного?

майданчик2На дорозі на бульварі Шевченка поруч з “Файним містом” розпочалися роботи з облаштування літнього дитячого майданчика. 

Обурені користувачі соціальних мереж припускають, що патрульна поліція спеціально розчищала цю ділянку дороги від припаркованих автомобілів, аби власники могли собі там встановити літній майданчик.

Користувачі соціальних мереж припускають, що там з’явиться літній майданчик популярного у Тернополі кафе. Цей заклад громадського харчування пов’язують з інтересами родини нардепа Романа Заставного. Після завершення його мерської каденції колишній ресторан “Україна” перетворився у “Файне місто”, яким заопікувався відставний політик, пише "За Збручем".

Цікаво, що одним з перших місць паркування автівок, яке взялася розчищати нова тернопільська поліція, стала частина дороги, де незабаром з’явиться літній майданчик. За збігом обставин пан Заставний на минулих виборах був в одному виборчому списку з керівником МВС Арсеном Аваковим. Ось і не вірте після цього у співпадіння?!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)