24 лікарі з Тернополя складуть іспити за світовими стандартами медицини

24 лікарі з Тернополя складуть іспити за світовими стандартами медицини

З 16 по 22 липня на базі Тернопільської університетської лікарні громадська організація «Захист Патріотів» проводить навчання за курсом «Підтримка життя під час травми. Українська програма» для українських медиків із залученням іноземних професіоналів. 

Протягом шести днів лікарі навчаються за програмою, що базується на кращих світових практиках і підходах до роботи з травмою. Метою курсу «Підтримка життя під час травми» є покращення​​продуктивності​​та​​якості​​медичної​​допомоги​​в​​ситуації​​високого​​ризику​.

Інструкторами курсу є британські, американські та українські спеціалісти. Зокрема
кваліфіковані військові та цивільні лікарі й парамедики, які мають багаторічний досвід служби в армії та лікарської практики в Великобританії та США.

Навчальний курс базується на найсучасніших підходах до лікування травми. Один день догоспітальної допомоги та п’ятиденна інтенсивна програма навчань на госпітальному етапі складається з семінарів, практичних станцій та симуляцій у реальному часі.

22 жовтня ф​іналом навчань стане симуляція реальної події із залученням акторів – студентів Тернопільського медичного університету. Завданням учасників курсу буде надання першої допомоги уявним пораненим відповідно до міжнародних підходів до лікування травми. Після складання тестів лікарі отримають відповідний сертифікат про проходження курсу.

«Захист Патріотів» розпочав програму «Підтримка життя під час травми. Українська програма» восени 2015 року. За цей час такі навчання вже пройшли 127 військових та 239 цивільних лікарів.

Про громадську організацію «Захист Патріотів»: 

Громадська організація «Захист Патріотів» була заснована у травні 2014 року з метою
послідовного розвитку тактичної медицини та невідкладної допомоги в Україні. Здобуття нових знань, вдосконалення навичок та покращення матеріальної бази крок за кроком приведе до створення якісно нової української медичної системи.

Ключовою у діяльності організації є підготовка українських військових за світовими
стандартами тактичної медицини. Станом на червень 2017 року курс бійця-рятувальника пройшло 28,845 бійців та 5,094 курсантів. Завдяки підтримці українців усього світу їм також було передано понад 21 тисячу індивідуальних аптечок IFAK.
За програмою «Медик військ спеціального призначення» навчено 400 бійців та передано 214 медичних рюкзаків. Українська програма «Підтримка життя під час травми», яка розпочалася у жовтні 2015, підготувала за світовими стандартами 127 військових та 239 цивільних лікарів.

У 2015 році «Захист Патріотів» розпочав також тренування нової патрульної поліції України, яка вже працює у багатьох містах. Крім того курси першої допомоги пройшли 587 школярів Києва, члени молодіжних огранізацій та 88 пластунів. Разом із цим організація проводить й інші тренування з метою поширення знань про важливість життя кожної людини.

Команда «Захисту Патріотів» продовжує ставити нові цілі та впроваджувати нові методи, відповідно до світових стандартів медицини. Малими кроками разом із підтримкою всього світу ми рухаємося на шляху до перемоги та кращого майбутнього України.

Більше інформації: http://patriotdefence.org/
Загрузка...