Тернопільських бійцям потрібно написати заяву, аби отримати статус учасника – добровольця АТО

gazpostach

Тернопільських бійцям потрібно написати заяву, аби отримати статус учасника – добровольця АТО

014При обласній державній адміністрації працює комісія з визнання та встановлення статусу. Тут допомагатимуть бійцям отримати пільги, вирішити побутові проблеми, питання з оздоровлення та навіть, надаватимуть фінансову допомогу.

Визнання та встановлення статусу учасника-добровольця АТО здійснюється на основі поданих заявниками документів.

- Потрібно написати заяву встановленого зразка, дві фотокартки, копію паспорта, копія ідентифікаційного коду. Також потрібно подати завірений підписом і печаткою висновок місцевої громадської організації щодо участі у військових діях на Сході; довідку, яка видана добровольчим формуванням, в якому перебував чи перебуває заявник. Для уточнення чи підтвердження інформації, необхідної для прийняття рішення, заявників можуть запрошувати на засідання комісії особисто. - каже директор департаменту соціального захисту населення обласної адміністрації Вадим Боярський

Представники громадських організацій зазначають: роботою комісії задоволені. За перші кілька засідань вже напрацьовано певний пакет необхідних документів та затвердженно основний склад комісії. Громадські організації можуть вносити пропозиції, узгоджені попередньо з учасниками бойових дій. Отримати відповідний статус бійці добровольчих батальйонів зможуть вже до кінця року. А в 2017- му повністю з користуватимуться передбаченими пільгами.

Автор: Аліна Кондрюк
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)