Отруюються люди і рослини в одному з районів Тернопільщини

gazpostach

Отруюються люди і рослини в одному з районів Тернопільщини

Від кроплення пшениці - в людей отріскалися губи, у горлі рани, кашель, рвота.

Мешканка Шумського районуІрина Ярмолюк потерпіла від окроплення під час польових робіт. Жінка та її близькі стали жертвами польових робіт недалеко від її місця проживання, інформує "Реально".

Пані Ірина просить у жителів області поради:

Звертаюся до вас за порадою! Підкажіть будь ласка куди звертатися,скаржитися: за 20 метрів від будинків кроплять гірбіцидами пшеницю. Це відбувається уже другий раз за дві неділі. Ще від першого не відійшли: потріскалися губи, у горлах рани, кашель, рвота………І це не тільки у дорослих, а й у дітей. У садах чорніє усе на деревах та кущах. Що нам робити? Як вберегтися від цього травлення? Усім дякую”.

Звернення Ірини переглянули чимало користувачів. Як виявилось, проблема із кропінням хвилює багатьох жителів Тернопліьщини.

“Як не війна знищить нас,то гербіциди,жорстоко і швидко”, – пишуть в коментарях.

“Зверніться до керівника місцевої громади, чи сільської ради хай проведе виховну бесіду з орендарями – так званими аграріями. Крім того, можна ще поцікавитися хто є власниками конкретних паїв біля ваших будинків. І їх попросити не задавати ті паї в оренду безвідповідальним “фермерам”, які труять дітей”.

“Запитайте в юристів, скільки буде коштувати позов до суду проти конкретного фермера на відшкодування моральної і матеріальної шкоди. Можливо шляхом спільно фінансування тут через групу – вдасться виграти таку справу, щоб подібні інциденти не траплялися в інших селах регіону”, – радять Ірині.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)