Освітяни Кременецької РДА “нашаманили” майже на 4 мільйони

gazpostach

Освітяни Кременецької РДА “нашаманили” майже на 4 мільйони

Порушень на понад 3,7 млн грн виявили у Відділі освіти Кременецької РДА.

Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській  області під час планової ревізії у Відділі освіти Кременецької райдержадміністрації за період з травня 2014 по грудень 2018 р. виявили фінансових порушень на суму 3764,8 тис. грн.

Аудитори виявили, що відділ освіти без відповідних рішень органу місцевого самоврядування безоплатно передав трьом об’єднаним територіальним громадам майна на загальну суму 3464,1 тис. грн.

Не за нецільовим призначенням відділ освіти використав 33,5 тис. грн коштів освітньої субвенції, які спрямував на оплату вартості комунальних послуг, спожитих дошкільними підрозділами навчально-виховних комплексів.

Утриману із працівників після завершення бюджетних періодів 2015-2018 рр. заробітну плату з нарахуваннями на неї, відділ освіти не перерахував в дохід  місцевого бюджету, а  використав на здійснення поточних видатків, що призвело до недоотримання місцевим бюджетом коштів на загальну суму 28,9 тис. грн.

Крім того, встановлено зайві витрати на виплату заробітної плати, оплату завищеної вартості ремонтно-будівельних робіт, покриття за рахунок коштів загального фонду кошторису витрат, які мали здійснюватися за рахунок  коштів спеціального фонду, загалом на суму  216,8 тис. грн.

Завдяки вжитим заходам під час ревізії відшкодовано втрат на суму 215,4 тис. грн. За недотримання законодавства з фінансових питань 19 посадових осіб закладу притягнуто до адміністративної відповідальності. За результатами ревізії керівнику закладу направлено письмові вимоги, про встановлені порушення поінформовано органи управління об’єкта контролю. Матеріали ревізії передано до правоохоронних органів.

 

(прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області)
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)