Останні хвилини Степана Барни як голови ТОДА: що підписав, а що залишив наступникам (Відео)

gazpostach

Останні хвилини Степана Барни як голови ТОДА: що підписав, а що залишив наступникам (Відео)

Степан Барна відпрацював останній день на посаді голови Тернопільської ОДА.

Тернопільщина попрощалась зі своїм очільником. Степан Барна провів останній день у ролі голови облдержадміністрації. Що встиг зробити Степан Степанович у своєму кабінеті, бачив "Тернопіль1".

Останній день на посаді голови Тернопільської ОДА та екскурсія робочим кабінетом. Степан Барна забрав із собою прапор України підписаний на Сході під час будування фортифікаційних споруд та портрет Петра Порошенка, як символ успішної командної роботи. Решту ж, залишив для свого наступника.
До прикладу план будівництва Водної арени Тернопіль, і зауважив, це для того щоб новий голова ТОДА знав з чого починати свою роботу.
Також, підписав останній документ та пригадав цікаві історії, які трапились за 4 роки роботи.

Степан Барна показав, що забирає з собою із кабінету голови Тернопільської ОДА

Степан Барна показав, що забирає з собою із кабінету голови Тернопільської ОДАОстанній день на посаді голови Тернопільської ОДА та екскурсія робочим кабінетом. Степан Барна забрав із собою прапор України підписаний на Сході під час будування фортифікаційних споруд та портрет Петра Порошенка, як символ успішної командної роботи. Решту ж, залишив для свого наступника. До прикладу план будівництва Водної арени Тернопіль, і зауважив, це для того щоб новий голова ТОДА знав з чого починати свою роботу. Також, підписав останній документ та пригадав цікаві історії, які трапились за 4 роки роботи.

Gepostet von Т1 Новини am Donnerstag, 13. Juni 2019
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)